Zamiast kwiatów…

Jedną z możliwości pomocy dla Kiabakari, jest zorganizowanie zbiórki wśród znajomych, przy okazji uroczystości towarzyskich i rodzinnych. Taką formę pomocy wybrali Ela i Daniel, narzeczeni, którzy już dzisiaj, w sobotę 20 października 2018 wstąpią w związek małżeński.
Tak jak długo przygotowywali się do bycia razem, tak też dokładnie przemyśleli jak zorganizować zbiórkę. Wszyscy goście zostali poinformowani, aby zamiast kwiatów przyszli na ślub z paroma groszami w kieszeni. Ustaliliśmy, że zebrane datki przeznaczymy na zakup szkolnych podręczników dla dzieci.
Elu i Danielu bardzo Wam i Waszym Gościom dziękujemy. Dziękujemy, że postanowiliście wspólną drogę rozpocząć od pięknej akcji dla dobra dzieci w Kiabakari w Tanzanii.
Na nową drogę życia życzymy Wam przede wszystkim tego co będziecie sobie dzisiaj ślubowali; miłości, wierności i uczciwości, sił do pokonywania słabości oraz wielu łask i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Wszystkiego najlepszego Kochani od nas z Fundacji i z samego Kiabakari.