Ambulans dla Kiabakari

Pamiętacie naszą akcję z Ambulansem dla Kiabakari? Obiecywaliśmy, że do końca roku damy radę? No i… voila! 🙂
Otrzymaliśmy wiadomość z Austrii, że Ambulans dla Kiabakari został zapłacony w całości. Hurrrrra ! 🙂
Jak dobrze pójdzie, końcem stycznia opuści Austrię i rozpocznie safari do Tanzanii do portu w Dar es Salaam, a później już tylko 1450 km na kołach do Kiabakari.
Dzisiaj przyszedł czas na podziękowania ogromne dla WSZYSTKICH!!!
Bardzo dziękujemy za każdy grosz dorzucony do zbiórki na fb, za wszystkie wpłaty na siepomaga.pl. Dziękujemy organizatorom Festiwalu Frassatiego w Poznaniu, Caritasowi Archidiecezji Poznańskiej, za przekazanie zebranej na Festiwalu kwoty. Dziękujemy firmie APARTAMENTY KRUPÓWKI, dziękujemy naszemu strategicznemu sponsorowi firmie MURAPOL S.A. z Bielska Białej, bez której nie udałoby się nam zebrać wymaganej do wkładu własnego kwoty, a na koniec firmie MIVA POLSKA, która zapewniła 2/3 wartości tej cennej dla nas maszyny ratunkowej! <3
Mikołajowy prezent dla nas, ale przede wszystkim dla całej społeczności Kiabakari i okolicy, dla wszystkich sąsiednich wiosek, którym teraz będziemy mogli pomoc medyczną dostarczyć na miejsce, a i pacjentów w razie potrzeby do naszego ośrodka, lub w trudnych sytuacjach do wojewódzkiego szpitala. Ambulans trafi do ośrodka zdrowia w sam raz na obchody 10- lecia jego powstania. Jeszcze do końca pewnie nie zdajemy sobie sprawy, jak to będzie kiedy ambulans stanie przed ośrodkiem i zacznie służyć pacjentom, ale niewątpliwie od tego dnia zacznie się nowa era dla mieszkańców Kiabakari i okolicy, i za to bardzo, bardzo Wam wszystkim dziękujemy!